Trauku mazgāšanas līdzekļi

Kā izvēlēties trauku mazgājamo līdzekli?

Parasti trauku mazgāšanas līdzeklis tiek izvēlēts pēc reklāmas ietekmes un vizuālā izskata. Tomēr patiesībā ir vairāki atšķirīgi atlases kritēriji.

Trauku mazgāšanas līdzekļa svarīgākās iezīmes ir:
- ilgnoturīgas putas
- patēriņš
- efektīvas mazgāšanas īpašības
- roku ādas aizsargājošas sastāvdaļas
- trauku un citu mazgājamo priekšmetu drošība
- piemērots trauks
- patīkama smarža un izskats
Jāpievērš uzmanība arī mazgāšanas līdzekļu ietekmei uz apkārtējo vidi. Dažādiem mazgāšanas līdzekļiem ir dažāda toksiska ietekme uz vidi.
Trauku mazgāšanas līdzekļi sastāv galvenokārt no virsmaktīvām vielām vai mazgāšanas līdzekļiem. Ražotāji cenšas atrast mazgāšanas līdzekļu kombināciju, kas nodrošina teicamu tauku un citu pārtikas produktu atlieku šķīdību pie jebkuras ūdens temperatūras gan cietā, gan mīkstā ūdenī. Mayeri ir svarīgi, lai visi šie mazgāšanas līdzekļi bioloģiski noārdās, tas ir dabā izzūd un tādējādi netiek nodarīts kaitējums videi. Īpaši svarīgi tam ir pievērst uzmanību laukos un vasarnīcās, kur bieži vien ūdens pēc trauku mazgāšanas tiek izliets uz zemes.
Trauku mazgāšanas līdzekļiem pievieno nedaudz aromātvielas un krāsvielas, lai tas klientam būtu patīkams lietošanas laikā. Svarīga sastāvdaļa ir ādu mīkstinošas sastāvdaļas, kas nodrošina roku ādai nepieciešamo mitrumu un nesausina to.
Viena no ļoti svarīgām atšķirībām starp dažādiem ražotājiem ir trauku mazgāšanas līdzekļu koncentrācija. Jo koncentrētāks mazgāšanas līdzeklis, jo efektīvāk tas darbojas, un tas tiek patērēts mazāk.

Ražojot trauku mazgāšanas līdzekļus Mayeri domā par cilvēkiem, kuri ir pakļauti alerģijām, kā arī patērētājiem, kam ir svarīgi, lai trauku mazgāšanas līdzeklis būtu ne tikai efektīvs, bet arī saudzējošs roku ādai. Tādēļ Mayeri trauku mazgāšanas līdzekļi satur ādu mīkstinošas un saudzējošas sastāvdaļas, A un C vitamīnus, kas mitrina ādu, stiprina ādas imunitāti un palīdz uzturēt optimālu ādas mitruma līdzsvaru.
Sensitive sērijas trauku mazgāšanas līdzeklis ir ieteicams patērētājiem, kas ir pakļauti alerģijām, ar īpaši jutīgu ādu un ģimenēm ar maziem bērniem, jo tas nesatur ne krāsvielas, ne smaržvielas un alergēnus.