Mayeri Antibacterial universāls dezinfekcijas līdzeklis Neutral 100ml

Mayeri Antibacterial universāls dezinfekcijas līdzeklis Neutral 100ml

Artikuls Cena ar PVN Daudzums
D502 1.54 EUR1.93

Gatavs lietošanai roku un virsmu dezinfekcijas līdzeklis. Nesatur krāsvielas un smaržvielas. Ātri nožūst, uzklājot uz rokām.
Nomāc grampozitīvo (ieskaitot Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae) un gramnegatīvo baktēriju (ieskaitot Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa), sēnīšu (ieskaitot Candida albicans) aktivitāti. Inaktivē gan apvalkotos vīrusus (ieskaitot HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Corona), gan vīrusus bez apvalka (Adeno, Rota, Noro).
Produkts atbilst EN standartiem: EN1650, EN1276, EN1500, pārbaudīts un apstiprināts neatkarīgās akreditētās laboratorijās.
Lietošana: Produkts ir paredzēts roku un ūdens un alkohola izturīgu virsmu higiēniskai dezinfekcijai. Roku dezinfekcijai uzsmidzināt dezinfekcijas līdzekli uz rokām. Virsmu dezinfekcijai uzsmidzināt līdzekli uz virsmas vai uz mitras drānas vai papīra un tīrīt virsmu. Ļaujiet dezinfekcijas līdzeklim iedarboties 2 minūtes, pirms virsmu izmantot atkārtoti. Produkta daudzums ir atkarīgs no virsmas lieluma, produktam vienmērīgi jāaptver visa virsma.
Sastāvs: 100 g produkta satur 71 g etanola (aktīvā viela). Satur denaturantus.
Biocīda inventarizācijas numurs: LV08102020/7418