Par mums
SIA Mayeri Professional ir uzņēmums, kurš darbojas sadzīves un profesionālo tīrīšanas līdzekļu, uzkopšanas inventāra un higiēnas preču tirdzniecības jomā Latvijā kopš 2004.gada. Piedāvājam augstas kvalitātes ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus gan mājsaimniecībām, gan uzņēmumiem. Uzņēmuma darbības laikā esam spējuši pielāgoties tirgus prasībām, kā arī augošajām preču kvalitātes prasībām, nodrošinot katram klientam visu nepieciešamo tīras vides radīšanai.
Mūsu mātes uzņēmums Mayeri Industries, kas atrodas Igaunijā, ir lielākais mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļu ražotājs Baltijas valstīs. Mayeri uzņēmējdarbības filozofija ir ražot mazgāšanas, tīrīšanas un higiēnas produktus, kas ir efektīvi, bet droši cilvēkiem un videi. Mayeri produkti ir dabai draudzīgi, nekaitīgi cilvēkiem un dzīvniekiem, un tie ir saudzīgi audumiem un tīrāmajām virsmām, taču tajā pašā laikā tie ir efektīvi. Mēs uzskatām, ka mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus var ražot, negatīvi neietekmējot dabisko vidi. Produktiem ir jābūt minimālai ietekmei uz vidi to patēriņa un aprites fāzēs.

Mūsu misija:
Mūsu misija ir iedrošināt cilvēkus veikt videi draudzīgas izvēles attiecībā uz mazgāšanas un tīrīšanas produktiem, nezaudējot tīrīšanas spēju un kvalitāti. Mēs aicinām ikvienu pievienoties mūsu mērķim pretī tīrākai un zaļākai nākotnei!


Mūsu vērtības
1. Vides aizsardzība:
Mēs uzskatām, ka ir svarīgi radīt mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus, kas nekaitē dabai. Mayeri mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi ir bioloģiski noārdāmi un nerada kaitīgu ietekmi apkārtējā vidē.
Lai to panāktu:
- ražošanā tiek izmantotas bioloģiski sadalāmas sastāvdaļas, kas nekaitē videi un ūdens resursiem
- tiek izmantoti atjaunojamie resursi un minimizēts atkritumu apjoms ražošanas procesā.
- rūpīgi izvēlamies pārstrādājamo un ekoloģiski draudzīgu iepakojumu
- tiek veiktas regulāras pārbaudes, lai nodrošinātu, ka mūsu produkti atbilst augstākajiem ekoloģiskās kvalitātes standartiem
2. Ilgspējība: Rūpējamies par mūsu planētas nākotni, tādēļ tīrīšanas līdzekļi ir ilgtspējīgi un ražoti izmantojot atjaunojamus resursus.
3. Efektivitāte: Mūsu ekoloģiskie tīrīšanas līdzekļi ir tikpat efektīvi kā tradicionālie, nodrošinot augstu tīrīšanas veiktspēju, bet bez kaitīgām ķīmiskām vielām un nelabvēlīgas ietekmes uz apkārtējo vidi.
4. Inovācijas: Pastāvīgi pētām un attīstām jaunus veidus, kā uzlabot mūsu produktu sastāvu un efektivitāti, vienlaikus saglabājot ekoloģiskumu.

Mūsu produkti
Galvenie mūsu produkti ir jau plaši pazīstamie produkti ar Mayeri zīmolu, kas savukārt iedalās četrās preču grupu līnijās:

Mayeri Sensitive – produkti bez alergēniem, piemēroti alerģiskiem cilvēkiem ar jutīgu ādu un ģimenēm ar maziem bērniem.
Mayeri All-Care, kas piemērota ikvienai mājsaimniecībai ikdienas uzkopšanas darbiem un veļas mazgāšanai. 
Mayeri Organic – jaunākā produktu līnija, kas iekļauj ekoloģiskus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus, kas ražoti uz piparmētru lapu ūdens bāzes.
Mayeri Professional - profesionālo tīrīšanas līdzekļu līnija.
Papildus Mayeri produktiem piedāvājam arī citu atzītu ražotāju higiēnas preces un tīrīšanas līdzekļus profesionāļiem un mājsaimniecībām.

Ražošana izmantojot zaļo enerģiju.
Šobrīd varam teikt, ka Mayeri produkti tiek ražoti izmantojot 100% zaļu enerģiju.
Siltumenerģija ir bioenerģija, ko ražo katlu mājā, kura tika uzbūvēta 2014. gadā. Katlu māju kurina ar kokskaidām, kas iegūtas no vietējiem uzņēmumiem. Salīdzinot ar fosilo kurināmo, bioenerģijas izmantošana ievērojami samazina CO2 emisijas, jo, izmantojot bioenerģiju, CO2 emisijas tiek uzskatītas par neeksistējošām.
Elektroenerģiju piegādā 1Mwh saules paneļu parks, kas pilnībā aptver uzņēmuma vispārējo elektroenerģijas nepieciešamību.
Rūpnīcā ir atkritumu uzglabātava – ražošanā radušos atkritumus pēc iespējas vairāk šķiro un vai nu saspiež vai pārstrādā otreizējai izmantošanai, lai samazinātu transportēšanu.
PET materiālu pudeles rūpnīcā ražojam paši, lai samazinātu transporta radīto vides piesārņojumu. Mēs arī izmantojam uzpildīšanas iepakojumus, lai samazinātu izlietoto iepakojumu nonākšanu vidē. Cik iespējams, Mayeri dod priekšroku iepakojumam, kas izgatavots no pārstrādātiem materiāliem.

Mayeri - pieredze kopš 1889.gada
1889. Baltijas vācietis Ričards Mayers izveidoja Igaunijā pirmo ķīmijas rūpnīcu. Ražoja pārtikas krāsvielas.

1964. Uzsākta veļas mazgāšanas līdzekļu ražošana
1974. Uzsākta tīrīšanas līdzekļu ražošana.
2001. Tiek radīts MAYERI SENSITIVE brends
2004. Izveidots meitas uzņēmums Latvijā: SIA Mayeri Professional
2006. Sākta pārstrādāta iepakojuma ražošana
2014. Pirmais Ecolabel un Nordic Swan ekomarķējums veļas mazgāšanas želejai
2017. Uzsākta veļas mazgāšanas kapsulu ražošana
2019. Ražošana notiek pamatā izmantojot zaļo enerģiju.
2020. Jau 150 produktiem piešķirts Ecolabel sertifikāts.
2021. Radīts MAYERI ORGANIC brends, ekoloģiski mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi, kas ražoti uz piparmētru lapu ūdens bāzes.