DUAL POWER DEO SPRAY gaisa atsvaidzinātājs Luce Di Notte 300ml (12/1728)

Artikuls Cena ar PVN Daudzums
IC9046 2.35 EUR3.62

Gaisa atsvaidzinātāja īpašā formula neitralizē nepatīkamo aromātu molekulas un garantē ilgstošu, līdz 12H, aromātu. Neatstāj traipus uz virsmām un audumiem. Piemērots lietošanai viesnīcas numuros, vannas istabā, virtuvē, automašīnu salonā, apavu plauktos, skapjos, dzīvnieku gultās, paklājiem un audumiem.

Lietošana: bīdiet drošības fiksatoru dozatorā pa kreisi, lai aktivizētu izsmidzināšanu. Izsmidziniet 2–3 reizes, virzot smidzinātāju uz augšu vai uz konkrēto atsvaidzināmo vietu. Jo vairāk produkts tiek izsmidzināts, jo ilgāk saglabājas aromāts. Pēc lietošanas nofiksējiet aerosolu.
BRĪDINĀJUMI: izmantojiet produktu piesardzīgi, ja esat jutīgs pret smaržvielām. Telpu atsvaidzinātāji neaizstāj pareizu tīrīšanas kārtību. Neizsmidziniet tieši uz pārtikas produktiem vai liesmām. Neizsmidziniet uz sevis vai citiem cilvēkiem. Uz smalkiem audumiem vispirms pārbaudiet neredzamā vietā.

Sastāvs: ūdens, C11-13 Pareth-10, izopropilspirts, smaržvielas, PPG-2 metilēteris, citronskābe, Linalool, Benzizotiazolinons, Metilhlorizotiazolinons.